Orelský a farní ples 2016

Fotokoutek i na Orelském plese? No jasně, nejsme přece žádní suchaři. Tyhle fotografie vykouzlí úsměv na tváři všem zúčastněným. Dle mého názoru, fotokoutek, svým způsobem Orelský ples oživil a snad se to stane tradicí a potkáme se i příští rok. I přes veškeré obavy se nakonec fotky překvapivě povedly. No sami se koukněte, najděte svou tvář a stahujte. Tyhle fotky patří do vašeho alba! Tak ať se líbí! Kdyby nějaká fotka chyběla kontaktujte nás na e-mailu: info@orelvb.cz.

Já fotila první fotokoutek v životě a bylo to báječné! zažili jste už někdy tento pocit? Držet v ruce foťák, tvářit se jak “profík” a s přehledem říkat: “Další!” AAA báječný pocit. Lidi byli skvělí, blázniví. Fotky tím získaly atmosféru, emoce a šmrnc. Takže všichni, kdo tento článek čtete, díky za tuto možnost! Teď už se můžu jen a jen lepšit a vylepšovat vybavení abych mohla dál fotit svým!

Dorota Samková, fotografka

Všechny fotky v plném rozlišení jsou ke stažení uloženy na stránkách ulož.to – zde. Pro stažení fotek je potřeba zadat heslo. Zabezpečení je nasazeno kvůli zabránění volnému šíření těchto fotek. Více informací o přístupu k fotkám naleznete na stránce přístupy – zde.

 

Další fotky si můžete prohlédnout v této prezentaci:

autor: Jiří Kroupa