Letní dětský tábor 2022

Letní dětský tábor je určen pro všechny děti ve věku 6-14 let, které mají chuť strávit 10 dní v krásné přírodě. Čeká je dobrodružná celotáborová hra, při které budou mít možnost poznat nové přátele a naučit se s nimi spolupracovat. Kromě her, se mohou těšit také na výlety po okolí, společné večery strávené kolem táborového ohně, přespání pod širým nebem a náš instruktorský tým, který udělá všechno pro to, aby se tábor stal oblíbenou částí každých dalších prázdnin.

• Termín: 11.8. – 20.8.2022
  • Místo: Andělská Hora, okres Bruntál
  • Ubytování: ve společné budově přizpůsobené pro větší skupinu lidí. Kapacita akce je omezena na 25 účastníků!
  • Okolí tábora: ideální pro táborové hry, tedy plné lesů a bez civilizace.
  • Věkové rozmezí účastníků: 6-14 let, u nejmladších dětí ideálně po první třídě ZŠ.
  • Účastnický poplatek: 3800 Kč pro nečleny orla, 3600 Kč pro členy. Cena zahrnuje dopravu, ubytování a pravidelnou stravu po celou dobu akce.

Důležité dokumenty

Přihlášky

Přihlašování probíhá online formou. Stačí vyplnit následující formulář.

Odesláním přihlášky stvrzujete pravdivost údajů uvedených v přihlášce a souhlasíte, že mohou být použity v databázi účastníků. Údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně. Zvýšenou pozornost věnujte zejména správné e-mailové adrese, na kterou Vám budou zaslány další informace a dokumenty. Dále odesláním přihlášky stvrzujete, že jste četli všeobecné podmínky tábora a souhlasíte s nimi. Tyto podmínky naleznete na na stránce o letošním táboře.