Letní tábory 2019

• 1.7.2019: Zvěřejnění nových důležitých dokumentů
  • 1.7.2019: Všichni přihlášení účastníci byli přijati. Právě probíhá kontrola a potvrzení plateb za tábor.

Dětský tábor pro děti od 6 do 11 let

• Termín: čtvrtek 25.7. – sobota 3.8.2019
  • Cena: 2700,- Kč pro členy / 2900,- Kč pro ostatní účastníky / 2500,- pro mladší instruktory
  • Místo: Travná
  • Přihláška: přihlašování ukončeno

Dětský tábor je určen pro všechny děti ve věku 6-11 let, které májí chuť strávit 10 dní v krásné přírodě okolo Travné. Čeká je dobrodružná celotáborová hra, při které budou mít možnost poznat nové přátele a naučit se s nimi spolupracovat. Kromě her, se mohou těšit také na výlety po okolí, společné večery strávené kolem táborového ohně a náš instruktorský tým, který udělá všechno pro to, aby si domů přivezli pořádnou hromadu nezapomenutelných zážitků…

Orelský tábor od 11 let

• Termín: čtvrtek 25.7. – sobota 3.8.2019 (došlo ke změně!)
  • Cena: 2500,- Kč pro členy / 2700,- Kč pro ostatní
  • Místo: Travná
  • Přihláška: přihlašování ukončeno

Orelský tábor od 11 let letos proběhne společně s dětškým táborem. Pro starší účastníky jsou připraveny aktivity, které se zaměřují na týmovou spolupráci, komunikaci a kooperaci členů ve skupině. Některé aktivity budou probíhat společně s mladšími dětmi, jiné úplně odděleně. Na část tábora si také starší děti vyzkouší roli instruktorů a nebudou chybět výlety po okolí podobně jako minulý rok. Určitě tedy nezapomeňtě na batoh, do kterého se vlezou věci na 2 dny v přírodě. Tábor pro starší účastníky připravuje stejný instruktorský tým, který udělá všechno pro to, aby to bylo 10 nejlepších dní letošního léta.

Důležité dokumenty (aktualizováno 1.7.2019)