Členství v Orlu

Orel je spolek, křesťanská sportovní organizace. Prioritou činnosti Orla je především podpora sportu pro všechny.

Cílem Orla je výchova mladých lidí a dětí prostřednictvím sportovních a ostatních aktivit. Cílem Orla není vychovávat mistry světa, našim cílem je věnovat se sportu, který podporuje kladné vlastnosti člověka – sportu, který je férový, ohlíží se na soupeře i spoluhráče.  V tom mu pomáhají pevné základy, které mu poskytují křesťanské hodnoty a celá historie jeho činnosti. Kromě sportu se Orel věnuje také kultuře a dalším společenským aktivitám.

Kdo se může stát členem Orla?

• Kdokoli  – na věku a schopnostech nezáleží

Jaké výhody má členství?

• Finanční zvýhodnění:
    • zvýhodněné akce pořádané Orlem
    • levnější pronájem orlovny
    • levnější celoroční aktivity v rámci Orla (cvičení dětí, florbal, stolní tenis, divadelní kroužek a další)
  • Informovanost: členové jsou včas informování o každé plánované společné akci, plese, táboře atd.
  • Přednost před nečleny
    • U přihlášek na kapacitně omezené akce – nejdříve jsou přijaty přihlášky od členů Orla
    • U pronájmu sálu orlovny – členství rozhoduje při situaci, kdy má více lidí zájem o pronájem ve stejný čas

Jak se stát členem Orla?

1. Stažení přihlášky
  2. Vyplnění, vytisknutí a podepsání přihlášky
  3. Odevzdání přihlášky
    • Oskenovat a poslat na e-mail: info@orelvb.cz nebo předat libovolnému členovi rady – seznam členů rady je uveden v kontaktech.
  4. Zaplacením členského příspěvku
    • Členský příspěvek je roční a musí být uhrazen do konce března
    • Výše příspěvku je 200,- Kč
    • Příspěvek uhraďte bezhotovostně
      • číslo účtu: 2501573025/2010 (Pozor! změna k 1.2.2019, starý účet již nepoužívejte!)
      • variabilní symbol: rok narození člena
      • zpráva pro příjemce: jméno a příjmení člena