Letní tábory 2018

Nejnovější informace

Aktualizováno 30.6.2018

• Do důležitých dokumentů byl doplněn ilustrovaný průvodce balením pro dětský tábor.
  • Do důležitých dokumentů byly doplněny informace k odjezdu.
  • Do důležitých dokumentů byl doplněn doporučený seznam věcí pro orelský tábor.

Důležité dokumenty

Společné:

Dětský tábor:

Orelský tábor:

Dětský tábor pro děti od 6 do 11 let

Dětský tábor je určen pro všechny děti ve věku 6-11 let, které májí chuť strávit 10 dní v krásné přírodě okolo Travné. Čeká je dobrodružná celotáborová hra, při které budou mít možnost poznat nové přátele a naučit se s nimi spolupracovat. Kromě her, se mohou těšit také na výlety po okolí, společné večery strávené kolem táborového ohně a náš instruktorský tým, který udělá všechno pro to, aby si domů přivezli pořádnou hromadu nezapomenutelných zážitků…

Orelský tábor od 11 let

Tento rok bude orelský tábor na Travné vypadat tak trochu jinak; letos bude více výletů do okolní krásné přírody Rychlebských hor, užijeme si spoustu večerů u ohýnku někde v lese pod širým nebem a každý se bude moci zdokonalit nejen ve spolupráci v rámci her, ale i v samostatnosti. Nebojte, cílem není každý den nachodit desítky kilometrů, všechny výlety jsou pečlivě naplánovány tak, aby je všichni mohli zvládnout. Jde o to, abychom mohli společně prožít takové všední radosti a starosti jako třeba vybírání místa na spaní tak, aby pod hlavou nebyl pařez, vaření tak, aby jídlo nakonec chutnalo nebo zjištění jak málo člověku stačí, když si vše potřebné nese na zádech. Ano, každý den ulehat do peřin a vstávat k připravené snídani je jistě snazší, ale my věříme, že ty opravdové zážitky začínají až tam venku..

Informace k odjezdu

• Informace k odjezdu naleznete v dokumentu „Informace k odjezdu“ výše.