Letní tábory 2018

Letní dětský tábor pro děti od 6 do 11 let proběhne od pátku 20.7.2018 do neděle 29.7.2018.

Letní orelský tábor pro děti od 11 let proběhne od pátku 27.7.2018 do neděle 5.8.2018.

Děti ve věku 11 let si mohou vybrat, na který tábor pojedou.

Nejdůležitější infromace naleznete ve všeobecných informacích. Další informace budeme postupně doplňovat na tuto stránku.

Přihlášky

Dětský tábor pro děti od 6 do 11 let: přihláška zde!

Dětský tábor je určen pro všechny děti ve věku 6-11 let, které májí chuť strávit 10 dní v krásné přírodě okolo Travné. Čeká je dobrodružná celotáborová hra, při které budou mít možnost poznat nové přátele a naučit se s nimi spolupracovat. Kromě her, se mohou těšit také na výlety po okolí, společné večery strávené kolem táborového ohně a náš instruktorský tým, který udělá všechno pro to, aby si domů přivezli pořádnou hromadu nezapomenutelných zážitků…

Přihláška na dětšký tábor – do 11 let.

Orelský tábor – od 11 let: přihláška zde!

Tento rok bude orelský tábor na Travné vypadat tak trochu jinak; letos bude více výletů do okolní krásné přírody Rychlebských hor, užijeme si spoustu večerů u ohýnku někde v lese pod širým nebem a každý se bude moci zdokonalit nejen ve spolupráci v rámci her, ale i v samostatnosti. Nebojte, cílem není každý den nachodit desítky kilometrů, všechny výlety jsou pečlivě naplánovány tak, aby je všichni mohli zvládnout. Jde o to, abychom mohli společně prožít takové všední radosti a starosti jako třeba vybírání místa na spaní tak, aby pod hlavou nebyl pařez, vaření tak, aby jídlo nakonec chutnalo nebo zjištění jak málo člověku stačí, když si vše potřebné nese na zádech. Ano, každý den ulehat do peřin a vstávat k připravené snídani je jistě snazší, ale my věříme, že ty opravdové zážitky začínají až tam venku..

Pro všechny budoucí účastníky letního orelského tábora se v termínu 15. – 17.6.2018 uskuteční víkendový přípravný program, během kterého si každý bude moci vyzkoušet co mu při pobytu v přírodě funguje. Pozvánku a instrukce obdrží všichni přihlášení během dubna.

Přihláška na orelský tábor – od 11 let.

Důležité dokumenty

Společné:

Dětský tábor:

Orelský tábor:

Nejnovější informace

Aktualizováno 25.3.2018

• Přihlašování na oba tábory probíhá do 31. května 2018.
  • Nově na této stránce naleznete také profily vedoucích na letošních táborech.

Informace k odjezdu

• Bude upřesněno do 1.7.2018